کتاب زندگی نامه استیو جابز

2 598

سلام به دوستان و همراهان عزیز Theways

در این پست برای شما کتاب زندگی نامه استیو جابز رو اماده کردیم که در ادامه توضیحاتی برگرفته از سایت ویکی پدیا رو برای آشنایی بیشتر با این کتاب مشاهده میکنید:

” این زندگی‌نامه حاصل بیش از چهل مصاحبه با جابز و صدها مصاحبه با اعضای خانواده، دوستان، دشمنان، رقبا و همکاران اوست که طی مدت دو سال انجام شده‌است. گفته می‌شود که جابز مصاحبه شوندگان را قانع کرده‌است که صادقانه مصاحبه کنند. جابز در تهیه این کتاب با ایزاکسون همکاری کرد، اما به جز در مورد طرح روی جلد، هیچ کنترلی روی محتوای کتاب نداشت و از حق خود برای مطالعه کتاب قبل از انتشار چشمپوشی کرد.

جابز اولین بار برای درخواست نگارش این کتاب در سال ۲۰۰۴ با ایزاکسون تماس گرفت، اما ایزاکسون از این کار سر باز زد. سرانجام در سال ۲۰۰۹ و پس از جدی شدن سرطان جابز، لورین پاول، همسر جابز، با ایزاکسون تماس گرفت و گفت: «گر می‌خواهی کتابی در مورد استیو بنویسی، بهتر است همین الان این کار را بکنی.» ایزاکسون پس از آگاهی از جدی بودن بیماری جابز تصمیم به نگارش کتاب گرفت.

در ابتدا قرار بود کتاب در ۶ مارس ۲۰۱۲ وارد بازار شود، اما به دلیل بدتر شدن وضعیت جسمانی جابز، تاریخ انتشار به ۲۱ نوامبر ۲۰۱۱ تغییر یافت. درگذشت جابز در ۵ اکتبر ۲۰۱۱ باعث شد که کتاب زودتر از موعد و در تاریخ ۲۴ اکتبر ۲۰۱۱ منتشر شود. کتاب کمتر از ۳ ماه پس از انتشار به پرفروشترین کتاب جهان تبدیل شد و رکورد فروش همه زندگی‌نامه‌ها را شکست. همزمان با انتشار این کتاب به زبان انگلیسی، در ایران ترجمه‌های زیادی از آن آغاز شد. ناصر دادگستر برای اولین بار به‌طور کامل ترجمهٔ فارسی این کتاب را در اینترنت منتشر کرد و به فاصلهٔ دو روز بعد، مهدی ابراهیمی در انتشارات صانعی برای اولین بار نسخهٔ چاپی آن را به زبان فارسی عرضه کرد. ”

میتونید با کلیک کردن بر روی این لینک کتاب رو دانلود کنید.

Steve.Jobs

امیدوارم که مورد توجهتون قرار بگیره.

80%
Awesome
 • Design
2 نظرات
 1. میلاد اسحاقی می گوید

  به به من این کتاب توی مترو خوندم و میتونم بگم یکی از بهترین مطالب و کتاب هایی بود که خوندم( البته خیلی کتاب خون نیستم ولی این کتاب برام خیلی جذاب و گیرا بود ) ، ترجمه آقای دادگستر و ویراستاری آقای هنرمند !!!
  تشکر مهندس عالی بود

  1. مهدی عسکری می گوید

   واقعا به به باعث افتخاره، منت سر ما گذاشتید که کتاب استیو جابز رو خوندین;)
   بی شک کتابی که پرفروشترین کتاب میشه حتما مطلبی متفاوت از بقیه مطالب درون خودش داره.خوشحالم مورد توجهتون قرار گرفته

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.