آموزش سیستم عامل مکینتاش – El Capitan – مقدمه

0 274

سلام عرض میکنم به دوستداران Theways

در این دوره ی آموزشی سعی میکنیم تا شما عزیزان رو با یکی از بهترین و قدرتمند ترین سیستم عاملهای دنیا، یعنی سیستم عامل مکینتاش آشنا کنیم.

مکینتاش یا به طور اختصار مک، سیستم عامل اختصاصی شرکت اپل و به طور انحصاری برای کامپیوترهای مکینتاش استفاده می شود.این سیستم عامل به خاطر رابط گرافیکی خوب و عامه پسند بسیار مشهور شده و این راحتی کار و یا به اصطلاح User Friendly بودن رو در گستردگی استفاده از موبایل های شرکت اپل – iPhone – می تونیم مشاهده کنیم.

به دلیل در دسترس نبودن منابع آموزشی کامل به زبان شیرین پارسی، بسیاری از کاربران در هنگام کار با این سیستم عامل دچار مشکل می شوند و یا حتی قید کار کردن با اون رو می زنند.به همین دلیل تصمیم گرفتیم با ارائه مجموعه آموزشی مکینتاش، شما عزیزان رو در راه یادگیری و تعامل با این سیستم عامل همراهی کنیم.هدف از ارائه ی این دوره ی آموزشی، ایجاد یک دید اصولی نسبت به کارایی این سیستم عامل و نحوه ی استفاده از امکانات متنوع آن می باشد.

در این دوره آموزشی، ما سیستم عامل مک رو به صورت مجازی سازی شده نصب کرده

و به آموزش اون می پردازیم.به همین دلیل برخی قابلیت های این سیستم عامل که نیاز مبرم به سخت افزارهای شرکت اپل مانند TrackPad دارند، در دسترس ما نیست که البته اهمیت چندانی در یادگیری شما ندارد و صد البته اگر از گوشی ها و یا تبلت های شرکت اپل استفاده میکنید، با خیلی از این فرامین دستی آشنایی دارید.

نویسنده : مھدی عسکری
منبع : Theways.ir
متفاوت فکر کنید و از انتشار غیر قانونی و بدون ذکر نام منبع و نویسنده خودداری کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.