سمینار تخصصی مایکروسافت ۲۰۱۹ — گام اول — Active Directory & DNS 2016- 2019

0 732

سلام خدمت دوستان عزیز

همانطور که در همایش رایگان  “گام” خدمت شما قول داده بودیم دوره ها و سمینار های سناریو محور را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم و بسیار خوشحالیم که به اطلاع شما برسانیم اولین گام با برگزاری سمینار تخصصی با موضوع ” Active directory + DNS 2019  ”  به همراه آشنایی با ویژگی ها جدید در دور های  MCSE 2016 , 2019 انجام خواهد شد .

این سمینار به صورت حضوری و با همکاری ۳ نفر از اساتید با تجربه و متخصص در این مباحث برگزار خواهد شد . مدت زمان سمینار حدود ۵ ساعت بوده که ۴ ساعت شامل بررسی ، آشنایی و آموزش نکات و  یکساعت پایانی شامل پرسش و پاسخ و بررسی سناریو های متداول خواهد بود .

این سمینار تخصصی را برای دانشجویان دوره های مایکروسافت و علاقه مندان به آشنایی و بررسی سرویس های تخصصی Active directory + DNS  که مایلند با جدید ترین ویژگی ها و بروز رسانی های این سرویس ها آشنا شوند پیشنهاد میکنیم . مسلما بیشترین بازدهی این سمینار برای ادمین ها و کارشناسان شبکه ای خواهد بود که در حال حاضر مشغول به کار در این حوزه بودند و مایلند با آخرین ویژگی ها و قابلیت ها در این دو سرویس حیاتی مایکروسافت آشنا شوند و با توجه به نیازخود و مجموعه ها،بروز رسانی ها و قابلیت های جدید را در کار خود استفاده کنند .

همچنین در این سمینار به بررسی سریع آخرین بروز رسانی ها و ویژگی های مربوط به  دوره های MCSE 2016 , 2019 نیز خواهیم پرداخت .

در نهایت و برای علاقه مندان به یادگیری عملی و دقیق این مباحث کارگاه آموزشی با تعداد ساعات مناسب و به همراه پیاده سازی تمامی سرویس های و ویژگی های ذکر شده نیز در نظر گرفته شده که در انتهای سمینار زمان و شرایط برگزاری کارگاه ها به علاقه مندان ارائه خواهد شد .

پیش نیاز حضور در این سمینار آشنایی با مباحث اصلی و پایه ای Active Directory و DNS بوده و برای دوستانی که با سرویس های مربوطه آشنایی ندارند حضور در این سمینار کمی خسته کننده و طولانی خواهد بود ! 🙂

در نهایت امیدورایم با حضور شما بتوانیم گام هایی هرچند کوچک و البته موثر در ارتقا دانش و سطح کاری جامعه تخصصی و دوست داشتنی شبکه های کامپیوتری برداریم .

جهت اطلاع از زمان ، مکان و نحوه ثبت نام در این سمینار با شمارهای زیر در ارتباط باشید .

مکان برگزاری همایش :
شهران، بلوار کوهسار، رو به روی متروی شهران (قبل از پاسگاه کن)، خیابان طبیعت، پلاک ۱۹
مرکز آموزش کیش رو آبی
زمان : ۱۵ آذر – ساعت ۱۵ تا ۱۹ ( ۱۹ تا ۲۰ پرسش و پاسخ )
هماهنگی های بیشتر:

۰۹۳۹۴۸۸۳۳۰۳ – ۰۹۱۲۸۹۸۶۱۱۸

 

Design by Farimaneh.com **  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.